education · italyada üniversite · italyada master · Mimarlık · İtalya'da Burs · İtalya'da Lisans · İtalya'da Yaz Kursları · İtalya'da Yaşam · İtalya'da Yüksek Lisans · İtalyada Üniversite · İtalyada Master · İtalyada Tasarım Akademileri

Domus Academy ile İtalya’da Tasarım Eğitimi

Domus Academy’de lisans ve master programlarına başvurular devam ediyor.

Domus Academy kurulduğundan beri ‘’master’’ programları üzerine odaklanmış bir okuldu, ancak 2017 ‘den itibaren bünyesinde lisans programları açmaya karar verdi ve 2017 Eylül’de yeni açılan 3 bölüm için lisans eğitimine başlayacak.

Domus Academy, master öğrencilerine büyük firmalar için yapılmak üzere yılda 5-6 proje/workshop imkanı sunar. Eğitimin hemen başında oryantasyon yapılarak öğrenciler gruplara ayrılır. Workshoplar ve stajlar, büyük firmaların yöneticileri, tasarımcıları ve sanatçılarının işbirliğinde yapılır. Domus Academy’de verilen eğitim oldukça yoğun geçer ve program sonunda en başarılı öğrencilere staj imkanı verilir.

  • Domus Academy 1994 yılında Compasso d’Oro ödülünü almıştır.
  • Domus Academy 2009 yılında Business Week Dergisi tarafından üçüncü kez dünyanın en iyi tasarım okulu seçilmiştir.
  • Domus Academy’yi bitiren öğrenciler ITS, Next Generation/Milan Fashion Week, Vogue Talents, Who’s on Next ve Red Dot Award gibi uluslararası yarışmalar için seçilmişlerdir.
  • Domus Academy projeleri Venice Architectural Biennial 2004 ve 2010 ile Paris’teki Centre Pompidou’da sergilenmişlerdir.

 Domus Academy başvuruları tarafımızdan yapılmaktadır. Detaylı bilgilendirme için sorularınızı bilgi@pianeta-italia.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

Cevap yazmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s