education · italyada üniversite · italyada master · İtalya'da Burs · İtalya'da Lisans · İtalya'da Mimarlık · İtalya'da Yüksek Lisans · İtalyada Üniversite · İtalyada Master · İtalyada Tasarım Akademileri

Istituto Marangoni Salone del Mobile 2017’de!

Istituto Marangoni tarafından bu sene düzenlenen “Salone del Mobil 2017” etkinliğinde yine çok başarılı tasarımlar yer aldı.

Amazon ve Rado gibi lider şirketlerle yapılan ortaklıklar ve dünyanın en ünlü trend takipçilerinden biri olan Lidewij Edelkoort ile birlikte gerçekleştirilen bu etkinlik, Marangoni öğrencilerinin de katkılarıyla önemli bir projeye imza atmış oldu.

news-•-contest-afam-•-1600x900.jpg

Product Design öğrencileri tarafından yıl boyunca hazırlanan projeler arasında bulunan IM Alumna Pamela Amine’in ünlü mobilya şirketi Giorgetti için tasarladığı çalışma masası da tasarım sergilerinin arasındaydı.

PAMELA AMINE.jpg
Pamela Amina-Product Design master programı 2016 mezunu 

 

Aşağıda da Istituto Marangoni ‘Textile Design’  2016 mezunu Yelda Şebnem Eker’in sergilenen tasarımı bulunuyor. Kendisini bu önemli tasarım etkinliğinde yer alan projesi için tebrik ediyoruz.

 

YELDA SEBNEM EKER.jpg
Yelda Şebnem Eker-Surface and Textile Design master programı 2016 mezunu

 

 Pianeta Italia, Istituto Marangoni resmi Türkiye temsilcisidir. Okul hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz, bilgi@pianeta-italia.com

 

Cevap yazmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s