education · italyada üniversite · italyada tıp kursları · italyada tıp kursu · italyanca · Mimarlık · İtalya'da Ekonomi · İtalya'da Lisans · İtalya'da Mühendislik · İtalya'da Mimarlık · İtalya'da Sanat · İtalya'da Tıp · İtalya'da Yaşam · İtalyada Üniversite · İtalyada Master · İtalyada Tasarım Akademileri

İzmir’e teşekkürler!

Bu hafta, her sene düzenli olarak seminerler verdiğimiz İzmir’deydik. Öğrencilerle 1 yıl sonra yeniden bir araya gelmek bizim için çok keyifliydi.

 

IMG-20171023-WA0006.jpg

 

Genel olarak İzmir seminerlerimizden bahsedecek olursak, öğrencilerden son derece bilinçli ve detay içerikli sorular aldık. Böylesine ilgili öğrenciler görmek bizi çok mutlu etti.

IMG-20171024-WA0051.jpg

 

Yine her zamanki gibi en çok merak edilen konular İtalya’da tıp ve mimarlık bölümleriydi. Bu alanda merak edilen tüm soruları tek tek yanıtlayarak öğrencilerin kafa karışıklıklarını elimizden geldiğince gidermeye çalıştık.

 

IMG-20171023-WA0016.jpg

Ayrıca İtalya’da ingilizce psikoloji bölümlerinin artmasıyla bu alanda da öğrenciler çok fazla ilgiliydi.

 

IMG-20171023-WA0013.jpg

 

Daha önce İtalya’ya gönderdiğimiz öğrencilerimizin tavsiyesi üzerine bizlerle görüşmek isteyen çok kişi oldu. Hatta dışarıdan katılım sağlayan velilerle seminer sonrası birebir görüşme yaparak onlarla da tanışma fırsatımız oldu.

 

IMG-20171024-WA0025.jpg
Istituto Marangoni temsilcisi Davide Farloni, İris Portfolio Studio’da sunum yaparken

 

İris Portfolio Studio’da İstituto Marangoni temsilcisi Davide Farloni ile gerçekleştirdiğimiz sunum ise oldukça verimli geçti. Öğrencilerden ve velilerden yoğun ilgi görmek bizleri oldukça sevindirdi.

 

IMG-20171024-WA0062.jpg

 

Bu seminerleri düzenleyerek bizleri öğrencilerle buluşturan Gelişim Koleji, İzmir Saint Joseph, Işıkkent Koleji, Amerikan Koleji, İris Portfolio Studio’ya ve katılım sağlayan tüm veli ve öğrencilere çok teşekkür ediyoruz.

 

Cevap yazmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s