education

Hotel Business School, Otel Yönetimi master programı

 HOTEL BUSINESS SCHOOL, Master’s in Five Star Hotel Management

 2008 yılında Forte Village Resortela LUISS Business School işbirliğiyle doğan Hotel Business School, üst düzey hizmet sektöründe faaliyet gösterebilecek yüksek nitelikli insan kaynakları geliştirme ihtiyacına cevap veren bir kurumdur. Okulun sunduğu ana eğitim Beş Yıldızlı Otel Yönetimi master programıdır. 

busıness scholl.jpg

 Hotel Business School, çok sayıda uluslararası ödüller alarak dünyadaki ilk 10 yüksek lisans programı arasına girmiş, İtalya’daki Turizm ve Otel Yönetimi sektöründe 1. sıraya yerleşmiştir. 

 Çok kısa bir süre içinde de, lüks otelcilik kursları, ustalık seminer ve etkinlikleri düzenleyerek yönetimsel eğitim alanında referans noktası haline gelmiştir.

HOTEL BUSINESS.jpg

 Beş Yıldızlı Otel Yönetimi Yüksek Lisansı, Eduniversal tarafından Misafir Yönetimi sektöründe dünyanın en iyi yüksek lisans programlarından biri olarak seçilmiştir.

11 ay süren program, turizm sektöründe kariyer planı olan, bu alanda büyüme ve yatırım yapmayı düşünen mezunlar ve profesyoneller için tasarlanmıştır.

FIVE STARS HOTEL MANAGEMENT.jpg

 Ayrıca, programda eğitim ücreti üzerinden %20‘ye kadar burs imkanı da sağlanacak. Burslar, adayların özgeçmişlerine bağlı olarak seçim süreci sonunda yönetim kurulu tarafından verilecektir. 

Detaylar için bize ulaşabilirsiniz,

0212 347 47 13 – bilgi@pianeta-italia.com

Pianeta Italia, İtalya’da Eğitim 

Cevap yazmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s