education · italyada master · poliecnico di milano · İtalya'da Yüksek Lisans · İtalyada Üniversite · İtalyada Master

Master öğrencimiz Pelin Özoktay; ‘Seçtiğim bölümden çok memnunum’

 Öğrencimiz Pelin Özoktay bu yıl Politecnico di Milano’da 1 yıllık sektörel master olan (Scuola Master Fratelli Pesenti) Contract, Claim & Delay Management in Construction Works bölümüne kabul aldı ve bize çok mutlu olduğunu anlattı. İşte kendi cümleleriyle Pelin’in notları;

 Öğrenci olarak ortam benim için güzel, sınıfım kalabalık değil. Sınıf arkadaşlarım çok tatlı insanlar, hep beraber vakit geçiriyoruz. Arkadaşlarım İtalyan o yüzden dil konusunda da yararını görüyorum.

 

Pelin Özoktay master.jpg

 

 Okulda bu master ile ilgilenen kişiler çok sıcakkanlı ve yardımseverler. Hocalarımız her hafta ve bazen gün olarak değişiyor, her dersin kendine özgü alanında uzmanlaşmış hocaları var. Genelde mühendisler veya avukatlar geliyor , deneyimlerini de bizimle paylaşıyorlar. Bu yüzden dersler daha güzel ve etkili geçiyor. 

  Ben bu master programının diğer bölümlere göre benim açımdan daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Derslerin sonunda staj olduğu için hem bilgilerimizi pekiştirebileceğiz hem de İtalyan firmalarda staj fırsatını yakalamış olacağız. Bu sebeple seçimimden dolayı çok mutluyum ve bu fırsatı bana sağladığınız için size teşekkür ederim 🙂 Herkese sevgiler..

Cevap yazmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s