education · italyada üniversite · Padova Üniversitesi · Psikoloji Bölümü · İtalya'da Lisans · İtalya'da Psikoloji · İtalyada Üniversite

Psikoloji bölümü kazananlar

Padova Psikoloji bölüm sonuçları açıklandı!

 Geçen ay başvuruları kapanan Psikoloji bölümünün sonuçları belli oldu. Başvurularını yaptığımız öğrencilerimizden Kami Ayvat, Alara Açık ve Arya Kaya Padova Üniversitesi Psikoloji bölümüne kabul aldılar. Bu yıl dolu dolu ve başarılı öğrencilerimizden gelen güzel haberlerle geçiyor. Böyle başarıların arkasında büyük bir emek ve yoğun çalışmalar var, o yüzden öğrencilerimizin güzel yerlere ve istedikleri bölüme/okula yerleşmeleri bizim için paha biçilemez bir öneme sahip. Özellikle herhangi bir sınav sonucunun açıklanacağı gün ofiste yaşadığımız heyecanın tarifi mümkün değil. 

 Öğrencilerimizin kayıtları bugün tamamlanıyor, dileriz kabul aldıkları bu bölümlerde mutlu olurlar ve başarıları artarak devam eder. 

67220_2.jpg

 

Padova Üniversitesi hakkında

Dünyanın en eski üniversiteleri arasında yer alan Padova Üniversitesi araştırmacı ve deneysel eğitim metotlarıyla 16. yüzyılın bilimsel merkezi haline gelmiştir. Ayrıca dünyanın ilk anatomi tiyatrosunu ve botanik bahçesini kurarak tıp çalışmalarının gelişimine önemli katkılar sağlamıştır. Psikoloji alanında ise 2018 QS sıralamasında dünyanın en iyi 100 üniversitesi arasına girmeyi başarmıştır. 

 Bilgi almak ve İtalya’daki diğer okulları tanımak için bize aşağıdaki iletişim kaynaklarından ulaşabilirsiniz;

0212 347 47 13 – bilgi@pianeta-italia.com

www.pianeta-italia.com

Pianeta Italia, İtalya’da Eğitim
 

Cevap yazmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s