education

Yaz planı yapmayanlara dil kursu önerisi

İtalya’da hem dil öğren hem keşfe çık!

 

İtalya’da üniversite eğitimi almanın dışında yapılacak en güzel şey dil öğrenmek için kursa gitmek ve arta kalan zamanlarda da bulunduğunuz şehri keşfetmek ve minik  geziler düzenlemektir.

Yaz döneminde kendini geliştirmek isteyenler için güzel fırsatlar sunan İtalya’nın ünlü dil okullarında her seviyeye uygun İtalyanca kursları görebilir, bu kursları ilgi alanınıza yönelik diğer kurslarla birleştirebilirsiniz.

linguaviva_dil_okulu_9.jpg

Okullarda sınıflar ortalama 10 kişiliktir ve başlangıç seviyesinden ileri seviye kurlara kadar öğrenim görme imkanı vardır.

Kursların çoğunluğu İtalya’nın büyük şehirlerinde veya deniz kenarında yer almaktadır, bu sayede ders aralarında veya çıkışlarda sahile inerek güzel havanın tadını çıkarma imkanı vardır. Kurslar Milano, Roma, Floransa, Siena, Rimini, Torino, Bologna, Cenova, Trieste, Salerno, Jesi, Viareggio, Otranto gibi geniş bir şehir skalasına sahiptir. 

Dil kursları moda, tasarım, aşçılık, resim gibi sanat alanında kurslarla kombine edilebilir. Bu kursların en güzel özelliği ders dışı zamanlarda yakın yörelere geziler ve müze gezisi gibi kültürel aktiviteler düzenlenerek öğrencilerin çevredeki farklı yerleri görmeleri sağlanmasıdır.

italyada-egitim.jpg

 Çalıştığımız bütün okullar öğrencilerin en çok tercih ettiği, güvenilir, konsolosluk tarafından bilinen ve eğitim vizesi almak için uygun olan kurslardır.

*Okullarımızda konaklama ve havalimanından karşılama imkanı mevcuttur.
Kurs kaydı, vize için yönlendirme ve bilgilendirme gibi danışmanlık hizmet desteğini ücretsiz olarak sunmaktayız.

 Uzun dönemli kurslardaki indirim fırsatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçin, www.pianeta-italia.com

Pianeta Italia, İtalya’da Eğitim

 

dil okulları.jpg
Anlaşmalı olduğumuz dil kursları

 

Cevap yazmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s