education · italyada üniversite · italyada master · Mimarlık · Tor Vergata Üniversitesi · İtalya'da Lisans · İtalya'da Mimarlık · İtalya'da Yüksek Lisans · İtalyada Üniversite · İtalyada Master

İtalya’da mimarlık masterı okumaya hazır mısın?

 Üniversite eğitimini mimarlık üzerine tamamladın ve yüksek lisansını yurt dışında yapmayı düşünüyorsun ancak hala karar veremedin mi? Sana harika bir haberimiz var! 

Mimarlık eğitimi alabileceğin en iyi okullar İtalya’da, hatta bu okullar sanatın ve mimarinin merkezi olan Roma ve Floransa’da. Daha güzel olanı ise, başvurular hala açık!

 

la-sapienza.jpg
La Sapienza Üniversitesi 

 

 

  İtalya’nın en köklü iki üniversitesinde mimarlık master eğitimi Roma La Sapienza Üniversitesi‘nde ‘Mimari Restorasyon’, Floransa Devlet Üniversitesi’nde ‘Mimari Tasarım’ master seçeneklerine Mayıs sonuna kadar başvurular devam edecek.

 

floransa-konaklama.jpg 

 Doktora yolu açık ve akademik kariyer planlamasına oldukça uygun olan bu iki yüksek lisans programı için gerekli olan şartlar ve evraklarınızı hazırlamak üzere sizleri bekliyoruz. 

 Mimarlık eğitiminizi, mimarlık tarihine damga vurmuş bu iki şehirde okumak için bize ulaşın, 0212 347 47 13 – bilgi@pianeta-italia.com

 Pianeta Italia 14 yıllık tecrübesi ve donanımlı ekibiyle sadece başvurularınızı değil, başvuru sonrasındaki tüm sürecinizi takip ederek kapsamlı bir danışmanlık hizmeti sağlıyor. 

www.pianeta-italia.com

Pianeta Italia, İtalya’da Eğitim

 

Cevap yazmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s