education · IMAT hazırlık dersleri · istanbulda deneme sınavı · italyada üniversite · poliecnico di milano · politecnico di milano · politecnico di torino · İstanbul'da deneme sınavı · İstanbul'da tıp kursu · İtalya'da Lisans · İtalyada Üniversite · ımat sınavı

IMAT deneme sınavı

IMAT denemesine gelin, kendinizi test edin!

 

 Bilindiği gibi İtalya’daki devlet üniversitelerinde tıp bölümüne girebilmek için her sene yapılan İtalya devlet sınavına katılarak belli bir başarı elde etmeniz gerekmektedir. 

 IMAT başvuruları devam ederken sınava az bir zaman kala öğrencilerimizin heyecanlarını biraz olsun atmalarını sağlayacak deneme testi, eski çıkmış soruların derlemesinden oluşuyor. Sınavda çıkması muhtemel sorularla karşılaşmak için bir fırsat olabilecek bu denemeden alacağınız sonuca göre gerçek sınavdaki puanınızı da öngörmüş olacağız. 

ucretsiz-deneme-sinavi_15ca6060696fe2.png

 12 Eylül’de yapılacak olan İtalya Tıp Sınavı’na (IMAT) hazırlanabilmeniz ve eksiklerinizi görmeniz adına çok faydalı olan deneme test gününe bu bölümü hedefleyen tüm öğrencilerimizi bekliyoruz. 

IMAT sınav konuları: Genel kültür, mantık, matematik, biyoloji, kimya ve fizik şeklinde olup, sınav toplam 60 sorudan oluşur.

Sınav 17 Temmuz Çarşamba günü saat 16:30‘da Mecidiyeköy’deki ofisimizde yapılacak ve 100 dakika sürecektir. Katılımlar kontenjanla sınırlı olduğu için bizi arayarak yerinizi ayırtabilirsiniz.

0212 347 47 13 – info@pianeta-italia.com

*Sınav ücreti 125 TL’dir. 

www.pianeta-italia.com

Pianeta Italia, İtalya’da Eğitim

Cevap yazmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s