education · poliecnico di milano

Polimi Mart 2021’ de Başlayacak Dönem İçin Master Başvurularını Açtı

 

Mimarlık ve mühendislik konusunda en çok isim yapmış ve bunun hakkını veren üniversitelerden biri olan Politecnico di Milano’nun özellikle bu bölümlerin lideri olduğunu söyleyebiliriz. 1863 Yılında kurulan ve dünyanın en köklü üniversitelerinden biri olan Politecnico di Milano üniversitesi mimarlık, mühendislik ve tasarım dallarında dünyada en çok tercih edilen üniversiteler arasındadır. Özellikle mimarlık alanında dünyanın en iyi 9. üniversitesi olarak seçilen Politecnico di Milano, tasarım ve mimari merkezi Milano da yaklaşık olarak 38 bin öğrencisine İngilizce ve İtalyanca olmak üzere lisans yüksek lisans ve doktora eğitimleri sunmaktadır.

Şimdilerde, İngilizce Master bölümleri için hep fazla talep aldığından dolayı Politecnico di Milano 2021 Mart ayında başlayacak dönem için Master başvurularını açtığını duyurdu. Biz başvuru ve evrak kontrollerine başladık bile.

Eğer sizde bu köklü üniversitenin bir parçası olmak isterseniz ,başvuru yapmak ve detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

http://www.pianeta-italia.com/

Cevap yazmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s