italyada mimarlık kursu · italyada tasarım · online kurs · polidesign · poliecnico di milano · politecnico di milano · İtalya'da hazırlık kursları · İtalya'da Sanat · İtalya'da Staj Programı · İtalya'da Yaz Kursları · İtalya'da Yüksek Lisans · İtalyada Üniversite · İtalyada Tasarım Akademileri

POLI.design – Digital Open Days

Architecture and Interior design, Business Design, Communication Design, Cultural Heritage, Digital and Interaction Design, Fashion Design ve Product Design!

Bu alanlardan biriyle ilgileniyorsanız ve Master yapmayı düşünüyorsanız, Polidesign sizleri Open Days etkinliğine davet ediyor.

1-2 Temmuz tarihlerinde yapılacak olan etkinlikte program direktörlerinden bilgi alma, okulu tanıma ve aklınızdakileri sorma fırsatınız olacak. Aynı zamanda Polidesign’ın tasarım alanında 20 yılı aşan birikiminden de faydalanabileceksiniz.

Etkinlikte, her bir Master programının amacı, programların içeriği, dünyaca bilinen partner firmalarla yapılan workshop ve iş birlikleri, staj imkanları ve avantajlı kayıt olma hakkında konuşulacak.

Digital Open Days tüm gün sürecek ve ücretsiz olacak.

30’dan fazla Master programı bulunan Polidesign’ın bu etkinliğiyle ilgileniyorsanız kayıt ve etkinlik takvimi için hemen bizimle iletişime geçin.

Polidesign Türkiye resmi temsilcisi danışmanınız olarak tüm işlemler “ücretsiz” hizmetlerimiz olacaktır.

www.pianeta-italia.com

Cevap yazmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s