education · italyada burs yarışmaları · italyada master · İtalyada Tasarım Akademileri

NABA 1 ve 2 yıllık lisansüstü programları için burs yarışması başvuruları açıldı!

Lisans mezunu, Lisansüstü 2.sınıfa geçecek NABA öğrencileri ve tasarım sektöründe mesleki tecrübeye sahip adayların katılabileceği yarışmanın ödülü NABA harç ücretinde 6000 Euro değerinde indirim olacaktır. Başvurular adayın lisans not ortalaması, sanatsal/mesleki portfolyosu, niyet mektubu ve özgeçmişine göre değerlendirilecektir.

NABA resmi temsilcisi olarak başvuru yapmak isteyen adaylara okulla yazışma, başvuru ve kabul işlemleri, eğitim vizesi, oturum izni ve İtalyan konsolosluğuna yapılacak başvuru dosyası için ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Son başvuru tarihi 12 Mayıs 2022’dir.

NABA Hakkında

NABA – Nuova Accademia di Belle Arti 2013 yılında Frame Publisher tarafından dünyanın en iyi 30 tasarım okulu arasında seçilmiştir.

2016 yılında Business of Fashion (BoF) sıralamasında lisans programlarıyla ilk 50 içinde yüksek lisans programlarıyla ilk 25 içinde yer almıştır.

NABA – Nuova Accademia di Belle Arti 1980’de 13 modern binasıyla 17.000 m2’lik bir alanda Milano’nun Navigli bölgesinde kurulmuştur. 2019’da Roma’da yeni kampüsünü açmıştır.

Eğitim dili İngilizce ve İtalyancadır.

Cevap yazmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s