education

San Raffaele Yetkilileri ile Tanışma Toplantısı

 

15 Şubat Çarşamba günü ofisimizde düzenlenecek San Raffaele tanışma toplantısına davetlisiniz!

International Medical Doctor Programının içeriği ve başvuru süreçleri hakkında bilgi vermenin yanı sıra, fakülteye dair sorularınızın da yanıtlanacağı tanışma toplantımız, Vita-Salute San Raffaele Üniversitesi yetkililerinin de katılımı ile gerçekleşecektir.

Tanışma toplantımız 15 Şubat Çarşamba günü, saat 18:30’da başlayacaktır. Ofimizde ve Zoom üzerinden katılım seçenekleri mevcuttur.

Katılım için lütfen bize ulaşınız.

Neden San Raffaele’e kayıt olmalıyım?

Vita-Salute San Raffaele Üniversitesi Uluslararası Tıp Programı (International MD Program), Dünya Sağlık Örgütü (WHO), British General Medical Council ve US Educational Commission for Foreign Medical Graduates kurumlarınca tanınan, dünya çapında prestijli bir yükseköğretim programıdır. Genç üniversiteler arasında en iyi 25, tıp alanında dünya çapında en iyi 250 üniversite içinde yer alır. 3. sömestrdan itibaren, Tıp fakültelerinin geleneksel ana bölümünün yanı sıra Tıp ve Cerrahi, Translasyonel Tıp ve Küresel Sağlık alanlarında ileri seviyede, kişiselleştirilmiş bir eğitim fırsatı sunar. Son sınıf öğrencilerine yurtdışında işbirliği yaptığı 100 üniversiteden birinde burslu olarak araştırma, klinik eğitim ve bitirme tezi olanağı sağlar.
Reklam

Cevap yazmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s