education · italyanca · İtalya'da Dil Kursları · İtalya'da Yaz Kursları · İtalya'da Yaşam

İtalyan Kültürü Kursları

İtalya’nın ünlü dil okullarınca düzenlenen kültürel geziler ve İtalyanca kurslarının bir arada sunulduğu bu programlar, yaz dönemi boyunca esnek takvim seçenekleriyle sizleri bekliyor.

1. Program
Kurslara her seviyeden başlanabilir.
Paylaşmalı daire seçeneklerinin yanı sıra stüdyo daire veya otelde konaklama imkanı da vardır.
Sabahları 3’er saat İtalyanca dersleri
Floransa’da ve yakın yörelerdeki önemli meydan, müze, el işi atölyeleri gezisi (dondurma ve çikolata fabrikası, şarap bağları) yemek ve şarap tadım dersleri, akşam yemeği..
Programlar Mayıs ayından itibaren başlar ve yaz sonuna kadar devam eder.

2. Program
Bir başka seçenek de Milano, Floransa, Siena ya da Roma’da 1 veya 2 haftalık programdır. Sabahları 4 saat İtalyanca kursundan sonra şehir seçiminize göre geziler düzenlenir. Programlar Mayıs ayından itibaren başlar, şehir seçiminize göre tarihler değişir.

3.Program-JESI
Marche bölgesinde Jesi’de geleneksel İtalyan atmosferi yaşayabileceğiniz bu kursun süresi 1 haftadır. 20 saat İtalyanca eğitimi, öğlen yemeği ve rehberli mini turlar, yemek dersi ve akşam yemeği, şarap tadımı, yörenin ünlü mağaralarına geziler düzenlenerek aktiviteler yapılır.

4.Program –Cultural Tours of the Best in Design in Milano
İtalya’nın en saygın tasarım akademilerinden NABA tarafından verilen bu programın süresi 2 haftadır ve dili ingilizcedir.(sadece yaz döneminde yapılır.) Program boyunca Milano’daki müze, tasarım stüdyoları, mağaza ve sergi gezileri gibi katılımcıların kültürel yönden gelişimlerine katkı sağlayacak etkinlikler düzenlenir.

Programlara katılım sağlamak için bize bilgi@pianeta-italia.com adresinden yazabilir veya 0212 347 47 13 numaramızı arayabilirsiniz.

Cevap yazmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s