education · İtalyada Üniversite

Quasar Academy

Son zamanlarda en çok duyduğumuz şeylerden biri online eğitim desek yalan olmaz. Birçok okul zorunlu sebeplerden dolayı eğitimlerini online şekilde sürdürüyor. Quasar Academy ise bu konuya bir yenilik getirip bir haftalık online programlar sunmaya başladı.

30 yılı aşkın süredir Roma’da Tasarım alanında eğitim veren Quasar, geleneksellik ve yeniliğin harmanlandığı bir anlayışla sektörde profesyonelleşmiş isimlerle çalışan, geleceğin tasarımcılarını en iyi şekilde yetiştirmeyi hedef edinmiş ve ileri tasarım eğitimini amaçlamış bir akademidir. Gerçekten ilgi çekici programları da olduğunu söyleyebiliriz.

Temmuz ayı içerisinde planlanan online eğitim programını da paylaşalım:

  • Interior Design & Italian Living (6-10 Temmuz)
  • Digital Fabrication (13-17 Temmuz)
  • Interaction & Sound Design (20-24 Temmuz)

Her bir program 1 hafta sürecek olup, her ders ortalama 1 saat ve toplamda 8 saat olacak şekilde düzenlendi. Dersler ingilizce olacak ve verilen mini projeler de ders esnasında değerlendirilecek, Italian Living ve Interaction & Sound Design branşındaki öğrencilerin ek projeleri de olacak. Kısacası bu bir haftalık sürede seyahat etmeye gerek kalmadan, en efektif şekilde, seçili alanlarda, önde gelen tasarımcılar ve mimarlar tarafından eğitim verilmesi amaçlanıyor.

Ücret kısmına gelirsek; tek program için 350 euro, iki program tercih ederseniz 600 euro ve üç programda da eğitim almak isterseniz 700 euro ödeyerek online eğitimden faydalanmak mümkün.

Katılmayı düşünenler ve daha detaylı bilgi almak isteyenler hemen bize ulaşabilir.

https://www.pianeta-italia.com/haber/quasar_akademi/5129

 

Cevap yazmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s