italyada üniversite · italyada tasarım · quasar · İtalya'da Lisans · İtalya'da Yaşam · İtalyada Üniversite · İtalyada Tasarım Akademileri

QUASAR – CREATIVE PROFESSIONS EXPLAINED

Tasarımda yaratıcılığı öne çıkaran programlarıyla, 1987’den beri eğitim vermekte olan Quasar, “CREATIVE PROFESSIONS EXPLAINED” adı altında, günümüzün meslekleri ile ilgili bir seminer düzenleyeceğini bize duyurdu.

Akademinin en popüler programlarının koordinatörleri, günlük yaşantımızı şekillendiren meslekleri bizlere tanıtacak ve kariyer sürecinizde vereceğiniz kararlarda sizlere destek olacak fikirler paylaşacak. Aynı zamanda bu webinar, sektörün 2021-2024 senaryosu hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak.

Etkinlik detayları:

1 Aralık 2020 18.00 (Türkiye saati ile)

  • Graphic & Communication Design – Clio Chaffardon
  • Game Design – Claudio Pollina

2 Aralık 2020 18.00 (Türkiye saati ile)

  • Interaction Design – Paolo Scoppola
  • Habitat Design – Sante Simone

Etkinlik sırasında, İtalya’da eğitim ile ilgili bilinmesi gereken temel prosedürler hakkında bilgi alırken, 2021 Ekim ayında başlayacak lisans programlarında uluslararası öğrenciler için burs olanaklarını da dinleme şansınız olacak.

Etkinliğe katılmak veya detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Quasar Türkiye resmi temsilcisi danışmanınız olarak başvuru sürecinizde birlikte olacağız. Okulla yazışma, başvuru ve kabul işlemleri, eğitim vizesi, oturum izni çıkarma, İtalyan konsolosluğuna yapılacak başvuru dosyası bilgilendirmelerimiz ‘’Ücretsiz’’ hizmetlerimiz olacak.

www.pianeta-italia.com

Cevap yazmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s