italyada üniversite · naba · İtalya'da Lisans · İtalya'da Sanat · İtalya'da Yaşam · İtalya'da Yüksek Lisans · İtalyada Üniversite · İtalyada Master · İtalyada Tasarım Akademileri

NABA Virtual Open Day!

Son zamanlarda tasarım akademilerinde sıklıkla duyduğumuz online etkinliklerle ilgili yeni bir duyurumuz var: NABA Virtual Open Day.

Evlerimizde fazlasıyla vakit geçirdiğimiz şu günlerde, Naba’yı evinizden keşfetme şansınız olacak.

12 Aralık Cumartesi günü, Türkiye saati ile 12.00’dan itibaren toplamda 24 saat sürecek bu etkinlikte, okula ait programlar ve projeler tanıtılıyor olacak. Aynı zamanda etkinlik sırasında, Naba’nın danışmanlarından biriyle bire bir danışmanlık görüşmesi yapabilecek ve kabul, burslar, konaklama, tesisler ve hizmetler ile ilgili tüm gerekli bilgileri almak için telefon görüşmesi rezervasyonu yapabileceksiniz.

Son olarak, 12.00 – 20.00 saatleri arasında, biri lisans programları ve kısa dönemlik kurslar, diğeri ise lisansüstü programlar ile ilgili olacak iki adet Zoom toplantısı düzenlenecek. Bu görüşmelerde Naba ekibiyle direkt olarak konuşabileceksiniz ve aklınıza takılan şeylere cevap bulma şansınız olacak.

Özellikle Naba düşünen öğrenci adayları için, hem okulu daha yakından tanımak hem de programlarla ilgili detaylı bilgi sahibi olmak açısından harika bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.

Katılım ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NABA Türkiye resmi temsilcisi danışmanınız olarak başvuru sürecinizde birlikte olacağız. Okulla yazışma, başvuru ve kabul işlemleri, eğitim vizesi, oturum izni çıkarma, İtalyan konsolosluğuna yapılacak başvuru dosyası bilgilendirmelerimiz ‘’Ücretsiz’’ hizmetlerimiz olacak.

www.pianeta-italia.com

Cevap yazmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s