education · Florence Design Academy · italyada üniversite · italyada master · italyada tasarım · italyanca · leonardo da vinci · İtalya'da Lisans · İtalya'da Yüksek Lisans · İtalyada Üniversite · İtalyada Master · İtalyada Tasarım Akademileri

Florence Design Academy

Floransa’nın incisi, ‘Florence Design Academy’! 

 Florence Design Academy kampüsü, sanatın ve kültürün merkezi olan antik kent Floransa’dadır. Geçmişte Leonardo da Vinci, Michelangelo ve Brunelleschi gibi rönesans sanatkarları, tasarım, mimari ve sanat alanlarındaki başyapıtları sayesinde bu şehre sanatın ve kültürün dokusunu oluşturmuşlardır. 

 

20170124_161720.jpg
Florence Design Academy, iç mimarlık, endüstriyel tasarım, grafik tasarım, 3D grafik ve 3D animasyon alanlarında eğitim veren uluslararası tasarım okuludur. Ödüllü hocaları ve yetenekli tasarımcılarıyla Avrupa’nın en iyi okullarından biridir ve geleceğe yönelik kaliteli bir yatırımdır.

interior_design_08500x375.jpginterior_design_32500x375.jpg

 Geleneksel kavramları ve süreçleri sınayan fütüristik metotlarla günümüz ve gelecek kuşakların ihtiyaçlarını karşılamak için benzersiz bir uzman tasarım eğitimi sunmayı amaçlar. Tasarımın geleceğini şekillendirmede eğitim önemli bir rol oynar ve profesyonel tasarımcıların bilmesi gereken tüm sanatsal teknik ve metotlar öğrencilere en doğru şekilde öğretilmektedir. 

interior_design_34500x375.jpg

 F.D.A’da İtalyanca bilmenize de gerek yok, tüm programlar İngilizce dilinde verilmekte fakat İtalyanca’yı günlük yaşantınızda kullanmak için öğrenmenizde fayda var çünkü bakkal, market, eczane, postane gibi yerlerde İtalyanca konuşmanız gerekebilir. İtalyanca dil kursları için tıklayın, http://www.pianeta-italia.com/yazi/8/italya-icin-istanbuldaki-kurslarimiz/4/istanbulda-italyanca-dil-egitimi

Lisans programları:

  • Graphic Design-Grafik Tasarım
  • Interior Design-İç Mekan Tasarımı
  • Industrial Design-Endüstriyel Tasarım

 Başvuru yapmak ve danışmanlık desteği almak için bize ulaşın, hizmetlerimiz ücretsizdir. 

Pianeta Italia Danışmanlık

0212 347 47 13-bilgi@pianeta-italia.com
http://www.pianeta-italia.com/iletisim

 

Cevap yazmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s